Pisma do pracowników

Koleżanki i Koledzy, ZWIĄZKOWCY!!!

W dniu 13.01.2021r. odbyło się kolejne spotkanie negocjacyjne z pracodawcą. Więcej szczegółów na grupie WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY.

Koleżanki i Koledzy, ZWIĄZKOWCY!!!

W dniu 17.12.2020r. odbyło się kolejne spotkanie negocjacyjne z pracodawcą. Więcej szczegółów na grupie WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY.

W dniu 11.12.2020r. spotkaliśmy się z pracodawcą w celu negocjacji kolejnego porozumienia. Więcej szczegółów na grupie WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY.

KOLEŻANKI I KOLEDZY!!!

W związku z komunikatem pracodawcy dotyczącym konieczności podpisania zmiany w Regulaminie Pracy, aby nadal mógł funkcjonować system 12h i jego narracją, że to Związek Zawodowy (ZZ) nie chce się zgodzić na podpisanie tej zmiany, chcemy przedstawić krok po kroku nasze działania w tej sprawie. Przede wszystkim takie przedstawienie obecnej sytuacji jest naszym zdaniem nieuczciwe i wprowadza niepokój wśród pracowników. Pokazuje to w jakim stylu pracodawca chce prowadzić rozmowy.

Mamy świadomość, że kończy się porozumieniem i zapewniamy, że postulatem ZZ (żądaniem jak nazywa to pracodawca) jest przedłużenie możliwości pracy w systemie 12h na kolejny czas (POSTULATY ZWIĄZKU):

Informujemy, że jest możliwość skorzystania w nadchodzącym 2021 roku, z oferty CDO24. Kancelaria oferuje ochronę prawną 24h/7 dni w tygodniu. Szczególy TUTAJ.