Wymiana kart rabatowych Profit Club

włącz .

OZ NSZZ „Solidarność” w Bridgestone Poznań uprzejmie informuje o rozpoczętej akcji wymiany kart rabatowych Profit Club dla Członków Związku.

Program rabatowy Profit Club funkcjonuje od ponad 10 lat i został przygotowany specjalnie z myślą o Członkach Związku zrzeszonych poprzez komisje zakładowe w Regionie Wielkopolska NSZZ „Solidarność”. Posiadacze kart mają możliwość korzystania ze zniżek w punktach handlowo – usługowych, m.in. w banku, sieci sklepów spożywczych, obiektach sportowych, restauracjach, kwiaciarniach, punktach usług medycznych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych oraz wielu innych. Ponieważ program Profit Club cały czas się zmienia, aktualny wykaz firm dostępny jest już wyłącznie na stronie internetowej www.profit-club.pl. Strona ta zawiera katalog firm udzielających zniżki posiadaczom kart Profit Club oraz regulamin programu. Dzięki karcie Członkowie Związku mogą uzyskać rabat od 3 do 50 % a dzięki różnorodności firm biorących udział w programie każdy znajdzie w nim coś dla siebie lub swoich bliskich.
         
Ze względu na zmianę partnerów programu Profit Club, aby w dalszym ciągu móc korzystać z karty, niezbędna jest jej wymiana. Karta, którą Członkowie aktualnie się posługują, utraci ważność z dniem 30 czerwca 2016 r., natomiast nowa karta już jest honorowana w punktach partnerskich,. Z tego względu serdecznie zachęcamy do jak najszybszej wymiany.

W celu wymiany, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wizyty w biurze Naszej Organizacji!!!

zmiana kart profit 06 2016